MÖBLER / Bord / Soffbord 5671523

nr 567 1523

Soffbord

Höj/sänkbart, BraBohag, längd: 130, djup: 55, höjd: 55

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

750 kr

måndag 23 februari 2009
kl 18:45:58